Povećaj veličinu slova
Vrati na prvobitnu veličinu slova
Samnji veličinu slova
štampaj
štampaj
Pošalji prijatelju
SLIKE HAOSA JOJ NE IZLAZE IZ GLAVE! Sanja očajna zbog Frana i Matore, pa JECALA u SUZAMA, pa otkrila NAJVEĆI STRAH!
Ivana Marinković izvela je Sanju Stanković na svež vazduh kako bi je utešila, nakon što su se u Beloj kući desili haosi u kojima je ona izvukla najdeblji kraj.

Foto:pink
Foto: TV Pink Printscreen
Ja sam znala da će Toma da udari Frana! Ja sam takva, kad nekog volim, ja ću stati iza njega - govorila je Sanja u suzama.
Je l' vredno? Ko mu j*be mater, neka ga udari! - poručila je Ivana.
Ne mogu da gledam, nije vredno! Nije zaslužio da ga pogledam, ali nije zaslužio da je udari - odgovorila je Stankovićeva.
Foto: TV Pink Printscreen
Šta je Matora uradila? - upitala je Ivana.
Nešto na Anđela ishitrisala, ali ne mogu da se nerviram oko toga. Nisam trebala, ali bilo je jače od mene da stanem u njegovu odbranu, iako nije zaslužio, htela sam da ga zaštitim da ga ovaj ne udari, instikt mi je takav, osetila sam šta će da se desi. Sad neće više da priča sa mnom zbog ovoga - poručila je Stankovićeva.
Foto: TV Pink Printscreen
U video-prilogu pogledajte kako je sve izgledalo.
Izvor: blic.rs
Nema komentara.